MWR.com.pl

portal dla kobiet moda &lifestyle

Krem BB do twarzy – jak wybrać dobry produkt?

Najlepszy krem BB do twarzy to taki, który dopasowany jest indywidualnie. Zgodnie z potrzebami danej cery. Wiele osób przyznaje, że kosmetyki BB są zdecydowanie lepsze od ciężkich podkładów, które niekorzystnie wyglądają na skórze. Tylko że jest tyle produktów, iż ciężko wybrać ten jeden jedyny, unikalny i perfekcyjny. Na co należy zwracać uwagę podczas doboru takiego kosmetyku.

Naturalne składniki

Dla skóry, Najważniejsza jest naturalna pielęgnacja. Dzięki temu wygląda ona zdrowiej i młodziej. Nie powinno się decydować na kosmetyki, w składzie których znaleźć można samą chemię. Wystarczy tylko spojrzeć na skład, aby przekonać się, co tak naprawdę znajduje się w środku. Może nie każda nazwa będzie znana, ale warto zastosować się do starej, ale prostej zasady – im lista będzie dłuższa, tym większa pewność, że ma się do czynienia z kosmetykiem, który nie jest wskazany.

Patrząc za to na naturalne kosmetyki Eeny Meeny można mieć pewność, że ma się do czynienia z produktami, które będą dobrze działać na skórę. W szczególności, jeżeli chodzi o kremy BB. Są one na tyle dobre, że potrafią wyrównać naturalny koloryt skóry, a do tego zamaskować wszelkiego rodzaju niedoskonałości, jeżeli z takowymi ma się do czynienia. Występują one w różnych odcieniach, na co zawsze trzeba bacznie zwracać uwagę. Nie można również zapomnieć o właściwościach tego kremu. To nie tylko lekkie podkłady, ale również kremy, jakie wykazują poszczególne zalety:

  • antyoksydacyjne,
  • przeciwzmarszczkowe,
  • regenerujące,
  • kojące.

Piękny makijaż każdego dnia, ale także odświeżona skóra, odpowiednio nawilżona i zregenerowana.

Blemish Base

Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, skąd wziął się skrót BB? Otóż jest to skrót pochodzący od nazwy Blemish Balm, czyli kremu przykrywającego zaczerwienia na twarzy. Niestety, ma się z nimi często do czynienia. Dlatego należy zrobić wszystko, aby je ukryć, co też umożliwia krem BB do twarzy, pochodzący od marki Eeny Meeny.

W sklepie należącym do tej marki, znaleźć można również wiele innych kosmetyków, jakich głównym zadaniem jest pozbycie się problemów z cerą. Warto zapoznać się z ich całym asortymentem, gdzie można znaleźć trzy linie:

  • ultrasensitive + mom&baby,
  • ultrasensitive + atopic,
  • ultrasensitive + beauty.

Najważniejsza jest idea tej marki, która pozwala bazować na naturalnych składnikach. Na tym, co jest najcenniejszego – na darach pochodzących ze środowiska naturalnego. Są one zdrowie dla skóry człowieka – zarówno, jeżeli chodzi o małe dzieci, jak również dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.